PopisDPP / DPČ MZDA až 18.000,- dle výkonu.
Náplň práce: dílčí demontáž autovraků (převážně osobních vozidel) včetně demontáže využitelných náhradních dílů určených k dalšímu prodeji a ostatní práce související se zpracováním autovraků v rámci provozu ekologické likvidace vozidel na autovrakovišti v Havířově – Prostřední Suché.
- Rozvržení pracovní doby lze dohodnout individuálně.
- NEJEDNÁ SE O SEZÓNNÍ NABÍDKU PRÁCE – dlouhodobá spolupráce, stabilní příjem
- Vhodné i jako dlouhodobý přivýdělek např. pro důchodce/rentiéry
- Svým charakterem je práce vhodná spíše pro muže.
- Řidičský průkaz není podmínkou.
- Vzdělání v oboru příbuzném k vykonávané práci není podmínkou.
- Zaměstnanecké slevy na prodávané zboží.
- Nástup ihned.
Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, PRAKTICKOU ZNALOST demontáže autovraků/vozidel (praxe na autovrakovišti velkou výhodou), zodpovědný přístup, fyzickou zdatnost a chuť do práce.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte ohledně termínu osobního pohovoru s vedením vrakoviště na tel.č. 732788556 v pracovních dnech v době mezi 8. a 17. hod. nebo v sobotu od 8 do 14hod. Na SMS neodpovídáme! Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNa Pavlasůvce 1414/1, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T17:01:47

Společnost

Dáša Koláčková
  • Dáša Koláčková
  • Kontakt : Dáša Koláčková
  • Telefon : +420 732 788 556
  • E-mail : autodasa@seznam.cz
  • Adresa : Na Pavlasůvce 1414/1, Prostřední Suchá, 735 64 Havířov 4

Klíčová slova

práce

autovrakovišti

podmínkou

autovraků

vozidel

demontáže

ihnedpožadujeme

výhodou

velkou

praxe