PopisPRACOVNÍ NÁPLŇ:
podílí se na správě centrálních WWW serverů JU;
spravuje, aktualizuje a rozvíjí WWW portál JU, vybraných součástí JU, příp. dalších služeb;
zabezpečuje technickou podporu a provádí školeni pracovniků JU při prezentování informací na WWW portálech JU a provádí nastavení odpovídajících uživatelských práv;
metodicky se podílí na vývoji aplikací pro WWW portál JU;
zajišťuje pravidelné zálohování a archivaci obsahu webovych portál. JU;
provádí pravidelnou denní kontrolu dostupnosti obsahu uloženého na WWW portálu JU a u klíčového obsahu také jeho anglické verze;
spravuje a vyhodnocuje data z analytických nástrojů webových portálů JU;
zajišťuje generování certifikátu SSL pro webové servery JU;
řeší grafické a audiovizuální požadavky spojené s weby JU;
nastavuje ankety a kontaktní formuláře na spravovaných webových serverech.
POŽADUJEME: VŠ nebo SŠ vzdělání;
vzdělání se zaměřením na IT nebo praxe s realizací rozsáhlejších webových projektů;
znalost webových technologií HTML, CSS, JavaScript, databází;
znalost základní konfigurace webových serverů;
znalost opensource a redakčních systémů, zanalost CMS Plone výhodou;
znalost OS linux a SQL výhodou; znalost programování v Pythonu, PHP výhodou;
angličtinu na úrovni porozumění technické dokumentaci;
ochotu učit se nové věci; komunikativnost, vstřícnost, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů, analytické myšlení; zodpovědnost a časovou flexibilitu
NABÍZÍME: zajímavou práci s možností profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování;
zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené; 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.)

Nástup možný od: října - listopadu 2019.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou, mzdové ohodnocení dle platného Mzdového předpisu JU.

V případě zájmu zašlete strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením
„WWW specialista CIT“ na email personalni@jcu.cz a to nejpozději do 20.9.2019. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBranišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Personální oddělení
  • E-mail : personalni@jcu.cz
  • Adresa : Branišovská 1645/31a, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

webových

www

obsahu

portál

ju zajišťuje

dobu

provádí

dovolené

vzdělávání

závodní