PopisPracoviště Chropyně
- Náplň práce: po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy drtící linky na zpracování plastů, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně
- Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, oprávnění na VZV výhodou - samostatná práce
- Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení
- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěKM konsult s.r.o. - pracoviště Chropyně - agentura práce, Komenského 834, 768 11 Chropyně Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

KM konsult s.r.o.
  • KM konsult s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Večerka
  • Telefon : +420 777 776 355
  • E-mail : zdenek@kmkonsult.cz
  • Adresa : KM konsult s.r.o. - pracoviště Chropyně - agentura práce, Komenského 834, 768 11 Chropyně

Klíčová slova

osobní

práce

dobu

pozici

údaje

souhlas

řízení

pracovní

pracoviště

zprostředkováváno