PopisMANAŽER/KA SYSTÉMU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A ENERGETIKY
Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání, pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel), řidičský průkaz skupiny B, analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost, zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci
Náplň práce: zavádění systému energetického managementu a životního prostředí, udržování systémů ISO50001, 14001, provádění interních auditů, komunikace s klienty
Nabízíme: zajímavou práci v oblasti energetiky a životního prostředí, příjemné a přátelské pracovní prostředí, mobilní telefon, notebook a další potřebné vybavení, příspěvek na stravenky a další benefity, nadprůměrné finanční ohodnocení.
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiráskova 701, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

AB Solartrip s.r.o.
  • AB Solartrip s.r.o.
  • Kontakt : Alena Kocurková
  • Telefon : +420 773 319 215
  • E-mail : a.kocurkova@energyprukaz.cz
  • Adresa : Jiráskova 701, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

prostředí

životního

systému

práci

manažerka

mobilní

provádění

interních

auditů

komunikace