Popis(11. tř.)
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), týdenní pracovní doba 30 hod. týdně (lze dohodnout i vyšší).
Pracovní náplň: výkon komplexních činností v souladu se zákonem o sociálně-právní ochraně dětí, především činnosti na úseku kolizního opatrovnictví, náhradní rodinné péče a kurately dětí a mládeže.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006, o sociálních službách, znalost práce s PC (WORD, EXCEL, internet, e-mail).
Výhodou: znalost obecně závazných právních předpisů, dobrá znalost českého jazyka, ochota řídit služební vozidlo a řidičský průkaz sk. B, praxe v oboru.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: přihlášky zasílejte do 27.9.2019 spolu s životopisem, výpisem z evidence rejstříku trestů (ne starší jak 3 měsíce), úředně ověřenou kopií dokladu o dosaženém vzdělání, čestném prohlášení o oprávnění k řízení motorového vozidla,…
Více informací na www.mesto-rakovnik.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně21480 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

Město Rakovník
  • Město Rakovník
  • Kontakt : Renáta Kameníková
  • Telefon : +420 313 259 121
  • E-mail : rkamenikova@murako.cz
  • Adresa : Husovo náměstí 27, Rakovník I, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

znalost

zákonem

souladu

vzdělání

dětí

tř pracovní

průkaz

přihlášky

zaměstnavatelem

kontaktu