PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE EXPEDICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava, třídění, přesun příchozího zboží, vyskladňování a balení odchozího zboží
- Požadujeme: časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost, fyzickou zdatnost
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké slevy na veškeré zboží
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (8 - 16 hod) nebo e-mailem, tel. 730 193 530, e-mail: katerina.trejtnarova@4home.cz, kontaktní osoba: Trejtnarová Kateřina Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

4home, a.s.
  • 4home, a.s.
  • Kontakt : Hana Trejtnarová
  • E-mail : hana.trejtnarova@4home.cz
  • Adresa : 4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

zboží

pracovník

veškeré

zdatnost

nabízíme

týdnů

dovolené

příjemné

pracovní

prostředí