PopisPožadujeme: spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: komunikace s kuchařem, veškeré pomocné práce v kuchyni (umývání nádobí, údržba kuchyně, čištění zeleniny, příprava salátů a další pomoc kuchařům při vaření)
Nabízíme: ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici - bude předmětem osobního jednání s vhodnými, kandidáty, nástup do pracovního poměru: ihned nebo dohodou
HPP nebo možnost DPP/DPČ
Nástupní plat: od 16 000,- Kč + benefity
Uchazeči se mohou hlásit telefonicky, e-mailem nebo přímo v restauraci. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostTurnusové služby PracovištěHOPAMI s.r.o. - Restaurace U Kaštanu, tř. 5. května 461, Včelná, 373 82 Boršov nad Vltavou Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-09-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

HOPAMI s.r.o.
  • HOPAMI s.r.o.
  • Kontakt : Síbrt Jan, Schuster Miloš
  • Telefon : +420 603 513 456,603 324 076
  • E-mail : sibrt@email.cz, schuster.milos@tiscali.cz
  • Adresa : HOPAMI s.r.o. - Restaurace U Kaštanu, tř. 5. května 461, Včelná, 373 82 Boršov nad Vltavou

Klíčová slova

práce

požadujeme

ihned

předmětem

osobního

jednání

vhodnými

kandidáty

nástup

pracovního