PopisD Požadujeme odbornou způsobilost dle § 116 písm. a) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (min. absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách nebo ochotu si uvedený kurz do 18 měsíců od nástupu doplnit), trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v týmu, pracovitost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, dobrý zdravotní stav, odolnost vůči vysoké fyzické a psychické zátěži, kladný vztah k seniorům.
Náplň práce: poskytování pomoci klientům při osobní hygieně (koupání, přebalování), oblékání, udržování čistoty a hygieny u klietnů, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností. Podmínkou pro přijetí do pracovního poměru je podání minimálně druhé dávky očkovací látky proti virové hepatitidě typu B.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Platové podmínky: 4. platová třída (stupeň dle započitatelané praxe) dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě + příplatky za svátky, noční, So,Ne, po zapracování přiznání osobního přílatku.
Strukturované životopisy zasílat na e-mail marcela.kucharova@pdss.cz
Uchazeči s doporučenkou se hlašte v pracovní dny od 9 do 11 hod osobně u Bc. Marcely Kuchařové.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěNa Výšině 494, 417 01 Dubí u Teplic 1 Mzda minimálně16640 Kč Mzda maximálně23700 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
  • Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
  • Kontakt : Marcela Kuchařová
  • Telefon : +420 417 571 102
  • E-mail : marcela.kucharova@pdss.cz
  • Adresa : Na Výšině 494, 417 01 Dubí u Teplic 1

Klíčová slova

dle

službách

sociálních

dpožadujeme

hepatitidě

platová

podmínky

platové

prodloužení

možností