PopisPočítače značky Barbone jsou přes 20 let pevně spojené se společností T.S. BOHEMIA a.s. Skládáme naše navržené počítače, ale i počítače na zakázku. Najdete u nás našlapané herní mašiny, ale také klasické kancelářské počítače.

• Jste nadšenec do hardwaru?
• Zodpovědnost pro Vás není cizí slovo?
• Dokážete vést tým techniků?
• Již jste nějaký počítač v životě sestavil?

Co Vám můžeme nabídnout?

• Možnost podílet se na vytváření těch nejmodernějších počítačů na trhu.
• Mzda až 30.000,-Kč.
• Řadu super benefitů (stravenky v hodnotě 100,-Kč, odměna za odpracovaný rok až 20 000,-Kč a mnoho dalšího na https://www.tsbohemia.cz/o-nas/volna-mista-benefity.htm ).
• Získáte zkušenosti z prostředí velkého e-shopu.
• Každý má u nás možnost profesně růst a má otevřené dveře do celé firmy.
• Ctíme pravidlo „Víc hlav víc ví“, každý dobrý nápad rádi odměníme.

Jak bude vypadat náplň práce?

• Starat se a motivovat tým montážních/servisních techniků.
• Plnit nastavené cíle celého oddělení.
• Sledovat novinky, podílet se na vývoji nových počítačů a testovat elektronická zařízení.
• Budete muset odpovídat na základní technické dotazy a připomínky od zákazníků.

Pokud milujete počítače, tak je pro Vás tato pozice ta pravá!

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T16:09:53

Společnost

T.S.BOHEMIA a.s.
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • Kontakt : Kontakt pouze písemně
  • E-mail : zamestnani@tsbohemia.cz
  • Adresa : Sladovní 103/3, Pavlovičky, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

počítače

počítačů

podílet

víc

tým

eshopu každý

prostředí

náplň

vypadat

odměnímejak