PopisNástup ihned. Životopis zašlete na adresu: cars-technology@cars-technology.cz.
Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
- orientace ve strojírenství
- znalost čtení ve výkresové dokumentaci podmínkou
- komunikativnost, samostatnost, pečlivost
- týmového ducha
Popis pozice
- vedení týmu výrobních operátorů
- dohled na plnění výrobního plánu
- kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
- sledování zmetkovitosti
Nabídka
- HPP na dobu neurčitou
- nástup možný po dohodě
- možnost ubytování v místě firmy
- firemní tarif
- po uplynutí zkušební doby možnost firemního automobilu Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCars Technology s.r.o., Ondratice, Ondratice 187, 798 07 Brodek u Prostějova Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

Cars Technology s.r.o.
  • Cars Technology s.r.o.
  • Kontakt : Romana Hrnčiříková
  • E-mail : cars-technology@cars-technology.cz
  • Adresa : Cars Technology s.r.o., Ondratice, Ondratice 187, 798 07 Brodek u Prostějova

Klíčová slova

nástup

možnost

dobu

plnění

výrobního

plánu

kontrola

kvality

odváděné

práce