PopisNástup možný IHNED
Přijmeme řidiče skupiny "B". Praxe min.1-2 roky.
Náplň práce: rozvoz našich pekárenských výrobků.
Noční práce - směny od 03:30 do 12:00 hodin+sobota 03:30-09:00 hod.
Požadujeme spolehlivost,ochotu pracovat a učit se novým věcem.PP možný na dobu neurčitou, dle dosažených pracovních výsledků.
V případě zájmu se hlásit telefonicky, e-mailem nebo osobně
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNoční provoz PracovištěP E C U D, výrobní a obchodní družstvo Žandov-001, Zemská 535, 417 12 Proboštov u Teplic Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov
  • P E C U D ,výrobní a obchodní družstvo Žandov
  • Kontakt : Renata Řáhová
  • Telefon : +420 417 560 761,702 197 493
  • E-mail : pam@pecud.cz
  • Adresa : P E C U D, výrobní a obchodní družstvo Žandov-001, Zemská 535, 417 12 Proboštov u Teplic

Klíčová slova

možný

práce

nástup

novým

věcempp

dobu

neurčitou

dle

dosažených

pracovních