Popispracovní náplň:
- příjem a výdej zboží ze skladu
- práce na VZV
- kompletace zakázek, vykládání a nakládaní zboží
- udržování pořádku ve skladu
- občasné rozvozy zboží firmení dodávkou
Požadujeme:
- pečlivost, pracovitost, dochvilnost a samostatnost
- manuální zručnost
- přátelské vystupování a komunikativnost
- ŘP sk.B
- oprávnění k řízení VZV vítáno, případně zaškolíme
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
- odborné zaškolení
- práce na HPP
- jednosměnný provoz PO-PÁ
- příspěvek na stravování
- zaměstnanecké slevy na firemní produkty
- pitný režim na pracovišti zajištěn
Jestliže Vás tato nabídka oslovila a máte zájem s námi navázat spolupráci, zašlete nám prosím svůj životopis e-mailem.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGRIMAX s.r.o. - pracoviště Roudnice nad Labem, Terezínská 1359, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

GRIMAX s.r.o.
  • GRIMAX s.r.o.
  • Kontakt : Ivo Hyšman
  • Telefon : +420 724 486 433
  • E-mail : hysman@grimax.cz
  • Adresa : GRIMAX s.r.o. - pracoviště Roudnice nad Labem, Terezínská 1359, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

zboží

skladu

práce

pracovní

hpp

příspěvek

popá

provoz

jednosměnný

tradicí