PopisPožadujeme odbornou způsobilost dle § 110, odst. 4 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (min. VOŠ obor sociální práce, sociální pedagogika, sociálně právní činnost), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost standardů sociálních služeb, zákona o sociálních službách, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, empatii, schopnost přijmout odpovědnost, kladný vztah k seniorům. Praxe a znalost programu Cygnus výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce: provádění sociálního šetření, zabezpečování sociální agendy včetně řešení sociálně- právních problémů, sociálně právní poradenství. Platové podmínky: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platový stupeň dle započitatelné praxe, po zapracování osobní příplatek. Strukturovaný životopis zasílat na email marcela.kucharova@pdss.cz. Nejvhodnější uchazeči budou pozvání k výběrovému řízení.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNa Výšině 494, 417 01 Dubí u Teplic 1 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
  • Podkrušnohorské domovy sociálních služeb Dubí - Teplice, příspěvková organizace
  • Kontakt : Marcela Kuchařová
  • Telefon : +420 417 571 102
  • E-mail : marcela.kucharova@pdss.cz
  • Adresa : Na Výšině 494, 417 01 Dubí u Teplic 1

Klíčová slova

sociální

dle

sociálních

službách

sociálně

znalost

způsobilost

právní

zákona

praxe