PopisNÁSTUP MOŽNÝ PO DOHODĚ
Firma Wienerberger eurostroj je dceřinou společností světového koncernu Wienerberger, který je předním výrobcem konstrukčního a fasádního zdiva, keramické a betonové dlažby, střešní krytiny, keramických a plastových potrubí.
My v Eurostroji se zaměřujeme na výrobu náhradních dílů, kompletních technologických celků, opravy a repase výrobních technologií zpracovávajících cihlářskou surovinu. Naše výrobky jsou převážně z konstrukční oceli, případně zušlechtěných, otěruvzdorných ocelí a nerezových materiálů.
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- Na pozici "přípravář práce pro zakázkové strojírenství" budete zodpovědný za průběh konkrétní zakázky od jejího vzniku až po dodávku příp. montáž ke konečnému zákazníkovi, přičemž budete mít podporu zkušených kolegů v týmu.
- Práce zahrnuje občasné cestování na výrobní závody jak v tuzemsku, tak i v zahraničí, kde se dojednávají technické požadavky se zákazníkem. U takových jednáních budete s obchodním zástupcem.
POŽADAVKY:
- Měl(a) byste disponovat technickým vzděláním, ideálně v oboru strojírenství.
- Očekáváme od Vás, že se dokážete dobře orientovat ve výkresové dokumentaci.
- Využijete znalost tvorby cen ve strojírenské výrobě.
- Znalost programu AutoCAD/Inventor pro Vás bude výhodou.
- Znalost cizího jazyka (AJ či NJ) Vám pomůže při jednáních u zahraničních zákazníků.
- Pro absolvování pracovních cest je vhodné vlastnit řidičský průkaz sk. B.
MZDA se odvíjí dle zkušeností a praxe.
- Budete se účastnit firemních a odborných workshopů, a rozvojového programu Talentmanagement.
- Vaše pracovní místo bude v open space kanceláři, kde budete mít velmi dobrý kontakt s kolegy a kde komunikace probíhá snadněji.
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky/zašlete životopis e-mailem.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWienerberger eurostroj s.r.o.001, Řetenická 133, Řetenice, 415 03 Teplice 3 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • Kontakt : Dagmar Hájková
  • Telefon : +420 383 827 130
  • E-mail : dagmar.hajkova@wienerberger.com
  • Adresa : Wienerberger eurostroj s.r.o.001, Řetenická 133, Řetenice, 415 03 Teplice 3

Klíčová slova

znalost

wienerberger

práce

jednáních

nástup

strojírenské

využijete

tvorby

cen

programu