PopisMísto výkonu práce: Zámecké náměstí č.p. 83, Velká Bystřice.
Hledáme týmového hráče s úsměvem na tváři a schopností nadchnout se pro dobrou věc, tvořivého člověka s nápady, motivovaného a nadšeného pro práci s dětmi.
Nástup co nejdříve, ideálně ihned.
Požadujeme:
- kvalifikaci pro práci pedagoga mateřské školy (SŠ nebo VŠ zaměřená na předškolní pedagogiku, podrobně viz § 6 zákona o pedagogických pracovnících)
- bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, zodpovědnost, loajálnost, ochotu spolupracovat a dále se vzdělávat
- tvořivost a flexibilitu
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- základní znalost školských předpisů a předpisů k provozu MŠ
Nabízíme:
- práci na plný úvazek
- práci v příjemném pracovním prostředí v malém energickém a tvůrčím kolektivu
- mzdu v odpovídající 9. platové třídě s osobním ohodnocením
- možnost dalšího vzdělávání
Náplň práce:
- předškolní vzdělávání dětí podle školního vzdělávacího programu
- příprava a realizace výchovných a vzdělávacích činností
- vytváření příjemného, podnětného a tvůrčího prostředí
- komunikace s rodiči.
Životopis s motivačním dopisem zašlete obratem POUZE emailem zástupkyni ředitelky pro MŠ na adresu lucie.pazderova@mzs-vb.cz
Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru a následné praktické ukázce práce s dětmi. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice - prac., Zámecké náměstí 83, 783 53 Velká Bystřice Mzda minimálně27300 Kč Mzda maximálně27800 Kč Nastoupit od2019-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice
  • Kontakt : Lucie Pazderová
  • E-mail : lucie.pazderova@mzs-vb.cz
  • Adresa : Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice - prac., Zámecké náměstí 83, 783 53 Velká Bystřice

Klíčová slova

práci

předpisů

práce

předškolní

ohodnocením

příprava

programu

vzdělávacího

školního

dětí