PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
Provádějí výrobních operací při výrobě vzduchotechnického potrubí; Jedná se o čistou práci v lehké kovovýrobě; Kontrola kvality výrobků; Pravidelná kontrola výrobní linky; Udržování čistoty na pracovišti v hale

Požadujeme:
Vyučení nejlépe v oboru klempíř, není však podmínkou; Orientace v technické dokumentaci; Manuální zručnost; Pečlivost, zodpovědnost; Znalost práce na PC - word, excel

Nabízíme:
Zázemí české stabilní společnosti; odměny, firemní akce a vánoční dárky; dobrou dopravní dostupnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kristyna.moravkova@globalclima.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGlobal Clima s.r.o. - pracoviště Hranice, Družstevní 2169, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-02T02:45:01

Společnost

Global Clima s.r.o.
  • Global Clima s.r.o.
  • Kontakt : Kristýna Morávková
  • Adresa : Global Clima s.r.o. - pracoviště Hranice, Družstevní 2169, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

kontrola

nástup

dokumentaci

manuální

zručnost

pečlivost

zodpovědnost

znalost

práce

word