PopisNáplň práce:
Obsluha lakovací a sušící kabiny, příprava dílců pro lakování, lakování výrobků. Místo na půl roku, později možná doba neurčitá.
Požadujeme:
zkušenosti s lakováním kovových dílců, vyučení výhodou, práce převážně ve dvousměnném provozu, pečlivost, manuální zručnost
Nabízíme:
práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00h. do 15.00h., osobně na uvedené adrese.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNa Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

MEVA a.s.
  • MEVA a.s.
  • Kontakt : Marcela Hadravová
  • Telefon : +420 416 823 282
  • E-mail : hadravova.marcela@meva.eu
  • Adresa : Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem

Klíčová slova

příspěvek

pracovní

odměny

dílců

lakování

poskytujeme

péči

zaměstnance

půjčky

bezúročné