Popispožadavky: minimálně výuční list, prodejní dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k práci
náplň práce: péče o stávající zákazníky, rozšiřování portfolia, spolupráce při uvádění novinek na trh (kvalitní kosmetické a drogistické produkty)
benefity: fixní základ + provize ze zprostředkovaných objednávek, firemní auto, telefon
místo výkonu práce: České Budějovice + Jihočeský kraj
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (tel: 608 780 514, 9 - 16 hod.) nebo emailem ( rjenterprisesro@gmail.com ). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRJ Enterprise s.r.o. - Vrbenská, Vrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

RJ Enterprise s.r.o.
  • RJ Enterprise s.r.o.
  • Kontakt : Plačková
  • Telefon : +420 608 780 514
  • E-mail : rjenterprisesro@gmail.com
  • Adresa : RJ Enterprise s.r.o. - Vrbenská, Vrbenská 197/23, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

požadavky

budějovice

základ

provize

zprostředkovaných

objednávek

firemní

auto

telefon místo

výkonu