PopisNáplň práce:
získávání dárců, komunikace s dárci
vyhledávání finančních zdrojů pro organizaci (dotace, granty, fondy EU apod.)
příprava žádostí, koordinace realizovaných projektů
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: říjen 2019, popř. dle domluvy
Nabízíme:
zajímavou, smysluplnou a kreativní práci,
pracovní poměr na 1,0 úvazku,
prostor pro seberealizaci,
průběžné vzdělávání a profesní rozvoj,
možnost podílet se na rozvoji organizace,
zázemí stabilní organizace,
pružnou pracovní dobu,
zaměstnanecké benefity.
Požadujeme:
min. středoškolské vzdělání,
výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti,
samostatnost, zodpovědnost,
orientaci v problematice neziskového sektoru,
aktivní spolupráci při zajišťování finanční stabilizace organizace,
trestní bezúhonnost,
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis a návrh fundraisingové strategie (v max. rozsahu dvou stran) na email jana.zelena@zdar.charita.cz
do 6. 10. 2019.
Bližší informace:
Ing. Jana Zelená, ředitelka, mob.: 777 755 656
Email: jana.zelena@zdar.charit.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDiecézní charita Brno - Oblastní charita Žďár nad Sázavou - správa, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

Diecézní charita Brno
  • Diecézní charita Brno
  • Kontakt : Jana Zelená
  • Telefon : +420 777 755 656
  • E-mail : jana.zelena@zdar.charita.cz
  • Adresa : Diecézní charita Brno - Oblastní charita Žďár nad Sázavou - správa, Horní 1679/22, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

profesní

náplň

případě

řidička v

aktivní

průkaz

bezúhonnostřidičský

organizacetrestní

stabilizace

finanční