PopisOPERÁTOŘI CALL CENTRA / SPECIALISTÉ KONTAKTNÍHO CENTRA
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: přirozeně komunikativního člověka, s otevřeným přístupem, všeobecným přehledem, který je flexibilní, má znalost PC na uživatelské úrovni - Word, Excel, Internet (e-mail, www), ovládá český jazyk a pokud umí i Anglický jazyk, je to jenom výhodou - máme i zahraniční projekty.
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se stávajícími zákazníky - poradenství. Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení. Podpora prodeje pro stávající zákazníky. Řešení požadavků zákazníků
NABÍZÍME: osobní a kariérní růst každého zaměstnance (nabízíme možnost naučit se efektivně komunikovat, argumentovat - využití v každodenním životě). Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Soulad pracovního a osobního života: flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (Home office), možnost pracovat na trvalý pracovní poměr, nebo i na dohodu, pracovní doba PO-PÁ od 8.00 - 18.00hod. Možnost i zkráceného úvazku na 6 nebo 4 hod./denně. Příjemné a útulné pracovní prostředí (atraktivní nové prostory, rodinná atmosféra, veselý kolektiv, zábavné teambuildingy, společné snídaně, ovocný den každou středu, motivační soutěže - Ocenění nejlepších zaměstnanců). Použití nejmodernějších technologií. Uplatnění vlastních nápadů a kreativity.
PRVNÍ KONTAKT: p. Marcela Krupová, HR manager, tel. 725 956 100 nebo 0800 604 406,
e-mail: m.krupova@paradigmacc.sk
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPARADIGMA Call Centrum, s.r.o. 01, Křižná 250, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • Kontakt : Marcela Krupová
  • Telefon : +420 725 956 100,080 060 440 6
  • E-mail : m.krupova@paradigmacc.sk
  • Adresa : PARADIGMA Call Centrum, s.r.o. 01, Křižná 250, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

pracovní

možnost

jazyk

flexibilní

řešení

doba

práce

zákazníky

příjemné

popá