PopisMísto výkonu práce: Rozcestí č.p. 798/9, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: doprovody klientů do zdravotnického zařízení, doprava zajištěna.
Požadujeme: způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, pozitivní vztah k lidem, trpělivost.
Nabízíme: platové podmínky 100,- Kč/hod., dovolená navíc, osobní ohodnocení, zvláštní prémie, podnikové stravování, benefity z FKSP.
Kontakt: životopis zasílat na e-mail. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRozcestí č.p. 798/9, 400 07 Ústí n. L. 7 Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace
  • Kontakt : Zdeňka Víchová
  • Telefon : +420 607 040 755
  • E-mail : mzdy@dpskb.cz
  • Adresa : Rozcestí č.p. 798/9, 400 07 Ústí n. L. 7

Klíčová slova

místo

osobní

trpělivost nabízíme

platové

podmínky

kčhod

dovolená

navíc

ohodnocení

vztah