PopisKontakt:e-mail: lindovskaj@siemens.com
Náplň práce: kalkulace & stanovení cen plánování včetně forecastu, měsíční účtování, správa interní smlouvy o poskytování služeb, reporting, zkušenosti s řízením projektů a procesů výhodou
Požadavky: pokročilá znalost anglického jazyka, profesní znalosti z oblasti financí, controllingu a consultingu, znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Zaměst.výhody:5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office, firemní mateřská školka, benefity ve výši min. 24 000 Kč
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSiemens, s.r.o. Praha, Hl.m. Praha Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

Siemens, s.r.o.
  • Siemens, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Lindovská
  • Telefon : +420 597 417 326
  • E-mail : lindovskaj@siemens.com
  • Adresa : Siemens, s.r.o. Praha, Hl.m. Praha

Klíčová slova

office

znalost

powerpointzaměstvýhody5

profesní

znalosti

oblasti

financí

controllingu

consultingu

word