PopisKO: Pustelníková Petra, tel.: 702 264 918 - volejte pouze PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: stredisko300@jaspa.cz.
Požadujeme preciznost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem. Nabízíme benefit kartu Multisport apod.
Prac. doba: 12ti hodinové směny (denní: 06:00 - 18:00, noční: 18:00 - 06:00 hod., dle harmonogramu), krátký/dlouhý týden, pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: úklid hypermarketu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJASPA s.r.o. - Hypermarket Globus, Těšínská 2830/83, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

JASPA s.r.o.
  • JASPA s.r.o.
  • Kontakt : Pustelníková
  • Telefon : +420 702 264 918
  • E-mail : stredisko300@jaspa.cz
  • Adresa : JASPA s.r.o. - Hypermarket Globus, Těšínská 2830/83, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

hod

kopustelníková

krátkýdlouhý

směny

denní

noční

dle

harmonogramu

pracoviště

týden