PopisPrvní kontakt e-mailem.

Požadavky:
" Silný obchodní duch
" Rychle reagovat na požadavky zákazníka
" Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita
" Znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook)
" Zájem o obor s robotikou (nové technologie), aktivní sledování novinek, předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
" Schopnost v krátkém čase identifikovat požadavek (případný problém či žádost) zákazníka a aktivně jej řešit vstřícným způsobem
Pracovní náplň:
" aktivní prodej produktů na prodejně a u zákazníků na vyžádání (např. předváděcí akce bazénových vysavačů atd…)
" každodenní komunikace se zákazníky - budete zodpovědná/ý za správné a komplexní řízení komunikace směrem k zákazníkům
" technické poradenství zákazníkům/obchodní prodej
" příjem a řešení reklamací, servisu
" aktivně spolupráce s kolegy napříč celou firmou
Co nabízíme:
" zaměstnání stabilního zaměstnavatele
" možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti
" příjemný pracovní kolektiv
" možnost nástupu IHNED
" možnost vyzkoušení produktů doma - aby každý věděl co prodává a doporučuje
" zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, výhodné nákupy)
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěROBOT WORLD s.r.o. - pracoviště, Hněvkovského 677/66a, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

ROBOT WORLD s.r.o.
  • ROBOT WORLD s.r.o.
  • Kontakt : Aleš KOBLÍŽEK
  • E-mail : koblizek@robotworld.cz
  • Adresa : ROBOT WORLD s.r.o. - pracoviště, Hněvkovského 677/66a, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

týdnů

stravenky

komunikace

produktů

dovolené

stabilního

nabízíme quot zaměstnání

firmou co

celou

napříč