PopisDruh práce: seřizovač/ soustružník-ce CNC

Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů, hledá zkušeného Soustružníka CNC.

Náplň práce:
-seřízení CNC soustruhů dle programu, nastavení na požadované tolerance, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
-práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu
- samokontrola a měření výrobků dle kontrolních postupů

Požadujeme:
- SOU vzdělání strojírenského směru
-předchozí praxe min. 2 roky
- znalost čtení výkresové dokumentace
-znalost měření a práce s měřidly
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Výhodou:
- znalost CNC soustruhů OKUMA či Mazak
- znalost řídicího systému OSP P 300 L, Mazatrol

zaměstnanecké výhody:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, zvyšování kvalifikace - interní a externí vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, dotované závodní stravování, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontakt: Ing. Petra Dudková, e-mail kariera@karnedtools.cz Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKarned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

Karned Tools s.r.o.
  • Karned Tools s.r.o.
  • Kontakt : Petra Dudková
  • Telefon : +420 477 012 560
  • E-mail : petra.bedecsova@karnedtools.cz
  • Adresa : Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

znalost

dle

soustruhů

výkresové

práce

cnc

měření

nástrojů

druh

externí