PopisPrvní kontak e-mailem
Požadavky:
Samostatnost, pro aktivní přístup, ochotu cestovat po ČR, SR a i do zahraničí, tah na branku, soutěživého a energického ducha a současně týmového hráče, přehnaného optimistu - výhodou, ochotu se učit - nutnost, zkušenosti s obchodem i marketingem vítány, reprezentativní vystupování, anglický jazyk na úrovni min. B2 nebo C1, jiné cizí jazyky - výhodnou
Náplň práce:
péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí v daném teritoriu, základní povinnosti v oblasti obchodu (vedení záznamů o jednáních), vyřizování zakázek, příprava nabídek do výběrových řízení, péče o část svěřeného portfolia (v závislosti na vašem vzdělání), prezentace na veletrzích, výstavách a konferencích
Nabízíme:
příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zvýhodněné ceny vlastních služeb, 3 dny sick days, jazykové vzdělávání, mentoring Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěELISABETH PHARMACON, spol. s r.o., Rokycanova 4437/5, Židenice, 615 00 Brno 15 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

ELISABETH  PHARMACON, spol. s r.o.
  • ELISABETH  PHARMACON, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jiří Rotschedl
  • Telefon : +420 777 729 740
  • E-mail : hr@elisabeth.cz
  • Adresa : ELISABETH PHARMACON, spol. s r.o., Rokycanova 4437/5, Židenice, 615 00 Brno 15

Klíčová slova

ochotu

kontak

příprava

svěřeného

část

péče

řízení

výběrových

nabídek

vyřizování