PopisPožadavky:
- min.vzdělání: vyučení v oboru laborant, nebo střední vzdělání s maturitou
- znalost základní práce na PC - Word, Excel, Uotlook, Google
- ŘP sk. B
- znalost cizího jazyku vítána
- zkušenosti s prací v chemické laboratoři
- dobré komunikační dovednosti, samostatnost
- přesnost, pečlivost a ochota učit se novým věcem
- zkušenosti s dodržováním BOZP a chemické legislativy, včetně předpisů ISO 9001/14001

Náplň práce:
- kontrola vstupních materiálů a výstupní kontrola produktů
- příprava inovovaných a nových formulací kapalných produktů
- evidence naměřených hodnot, vedení záznamů a jejich základní vyhodnocení
- samostatné provádění laboratorních prací podle pokynů nadřízeného
- možnost měření jak základních fyzikálních parametrů tekutin, tak sofistikovanějších parametrů na přístrojích jako plynový chromatograf, viskozimetr nebo tep. vodivost.

Nabízíme:
- zaměstnání v mladém kolektivu rodinné firmy menší velikosti (cca 25 zaměstnanců)
- práce v nově zařízené laboratoři na nejnovějších přístrojích
- podíl na vývoji nejinovativnějších produktů v oboru, částečně hrazených pomocí dotací
- možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje
- prostor pro uplatnění vlastních nápadů a přístupu
- odpovídající platové ohodnocení
- balíček zaměstnanecký benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, čtvrtletní prémie)

V případě zájmu o pozici zašlete váš životopis e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCLASSIC Oil s.r.o., prac. Průmyslová zóna Kl. - Dříň, Areál Sochorové válcovny Třineckých železáren, Třinecká 1124, 273 43 Buštěhrad Mzda minimálně27500 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

CLASSIC Oil s.r.o.
  • CLASSIC Oil s.r.o.
  • Kontakt : Jan Skolil
  • E-mail : jskolil@classic-oil.cz
  • Adresa : CLASSIC Oil s.r.o., prac. Průmyslová zóna Kl. - Dříň, Areál Sochorové válcovny Třineckých železáren, Třinecká 1124, 273 43 Buštěhrad

Klíčová slova

možnost

základní

produktů

kontrola

chemické

prací

zkušenosti

práce

parametrů

znalost