Popisdruh práce: uklízečka

Společnost Karned Tools s.r.o., hledá pro svůj výrobní závod v Krokově 6, 405 02 Děčín 1 pracovitou, spolehlivou a pečlivou osobu se smyslem pro čistotu a pořádek, která se bude starat o naši firmu jako o svou vlastní domácnost. Jedná se o dlouhodobou brigádu - pár hodin týdně.

Náplň práce:
- úklid výrobní haly mycí mašinkou
- zástup naší paní úklízečky v době nemoci, dovolených atd. - úklid firemních prostor, kanceláří, jídelny, šaten, toalet...

Požadavky:
- praxe na obdobné pozici
- pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- čistý trestní rejstřík
- nástup ihned

Kontakt: Ing. Petra Dudková, e-mail kariera@karnedtools.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKarned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-07T03:21:30

Společnost

Karned Tools s.r.o.
  • Karned Tools s.r.o.
  • Kontakt : Petra Dudková
  • Telefon : +420 477 012 560
  • E-mail : petra.bedecsova@karnedtools.cz
  • Adresa : Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

úklid

výrobní

druh

praxe

paní

úklízečky

době

nemoci

dovolených

atd