PopisNástup možný dle dohody.
Pracovní doba: ranní a odpolední směny nebo po dohodě jen ranní.

Náplň práce:
kuchař/ka zvládající samostatnou směnu, menu jídla, hotovky, základní minutkové speciality, rauty, snídaně.

Požadujeme:
praxe v oboru min. 1 rok vítána.

Nabízíme:
možnost ubytování, podnikové stravování.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Miroslav Šebesta:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: prace@najizni.cz,
- telefonicky ve dnech PO - PÁ od 8:00 do12:00 hod. na čísle: 581 218 284,
- osobně ve dnech PO, ST, PÁ od 8:00 do 12:00 hod. v recepci.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJIPR, s.r.o.- restaurace, Jižní čtvrť III 2657/11, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

JIPR, s.r.o.
  • JIPR, s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Šebesta
  • Telefon : +420 581 218 284
  • E-mail : prace@najizni.cz
  • Adresa : JIPR, s.r.o.- restaurace, Jižní čtvrť III 2657/11, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

hod

dnech

nástup

šebesta

ubytování

podnikové

stravovánízájemci

hlásit

kontaktní

osoby