PopisNáplň práce:
-lakování strojních dílů, výrobků a celků
-stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy
-zabezpečení manipulace
Požadujeme:
-vyučení, nejlépe v technickém oboru
-praxi vítáme, motivované přijmeme bez ní a zaučíme
-spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
-jeřábnické a vazačské oprávnění
Nabízíme:
-motivační mzdové ohodnocení odpovídající výkonu a zkušenostem
-stabilní práci v perspektivní firmě
-práci v dvousměnném provoze
-příznivé pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
-nadstandardní benefity (závodní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný telefonní program)

Minimální vzděláníNižší střední SměnnostDvousměnný provoz PracovištěNádražní 129, 747 22 Dolní Benešov Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

ARMATURY Group a.s.
  • ARMATURY Group a.s.
  • Kontakt : Petra Janoštíková
  • Telefon : +420 553 680 317,725 791 592
  • E-mail : petra.janostikova@agroup.cz
  • Adresa : Nádražní 129, 747 22 Dolní Benešov

Klíčová slova

náplň

kolektiv

výkonu

zkušenostem stabilní

práci

perspektivní

firmě práci

dvousměnném

provoze příznivé

pracovní