PopisA.G.J. - facility s.r.o je společnost, která se zaměřuje na úklidové práce.
Hledáme mzdovou/ého účetní/ho do Jihlavské kanceláře.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. (jobmatch)

Náplň práce: zpracovávat mzdovou agendu, vydané a přijaté faktury, administrativní činnost, firemní CRM systém
Nabízíme: dobré platové podmínky, dlouhodobé zaměstnání, zaškolení, týden dovolené navíc
Požadujeme: pracovitost a flexibilnost, zkušenost s účetní agendou, organizační vlastnosti Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěA.G.J. - facility s.r.o - pracoviště Jihlava, Mahlerova č.p. 2087/31, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

A.G.J. - facility s.r.o
  • A.G.J. - facility s.r.o
  • Kontakt : Armen Sargsyan
  • Telefon : +420 776 616 111
  • E-mail : personalni@agj-facility.cz
  • Adresa : A.G.J. - facility s.r.o - pracoviště Jihlava, Mahlerova č.p. 2087/31, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

agj

zaškolení

firemní

crm

systém nabízíme

dobré

platové

podmínky

dlouhodobé

zaměstnání