Popis81214 Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů
ZamK
Pracoviště: Syllabova 1263/60, Ostrava - Vítkovice
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě (tel.č. 596 762 310) na adrese Syllabova 1263/60, Ostrava - Vítkovice nebo emailem: omikulska@msdo.cz

Náplň práce: obsluha stroje na tažení drátu.
Požadujeme: osobní aktivitu, zrušnost a spolehlivost. Vhodné i pro absolventy/tky bez praxe.
Zaměstnanecké výhody: stravenky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.;, Syllabova 1263/60, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.
  • MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.
  • Kontakt : Olga Mikulská
  • Telefon : +420 596 762 310
  • E-mail : omikulska@msdo.cz
  • Adresa : MORAVSKOSLEZSKÉ DRÁTOVNY, a.s.;, Syllabova 1263/60, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

tažení

syllabova

ostrava

81214obsluha

práce

výhody

praxe zaměstnanecké

absolventytky

vhodné

spolehlivost