PopisPracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. Po roce možnost prodloužení smlouvy o další 1 rok, nebo přechod na dobu neurčitou.
Náplň práce: práce zahrnuje odlévání hliníkových výrobků na tlakovém licím stroji, apretace odlitků.
Vzdělání: vyučení, strojírenský obor - není podmínkou - možnost zaučení.
Požadujeme: pracovní spolehlivost, snahu o zaučení, dodržování technolog. postupů, smysl pro pořádek, flexibilitu.
Nabízíme: 1/2 roční a roční odměny, možnost teplé stravy, po stabilizaci penzijní připojištění, po zkušební době bonus 2.000 Kč, proplacení vstupní zdravotní prohlídky, vybudované nové pracovní prostředí (včetně sociálního zázemí).
V případě, že máte zájem o uvedenou pozici a splňujete všechny požadavky, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: pernicova@alupressing.cz. Do předmětu zprávy uveďte: zájem o práci odlévač operátor. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPražská 1602/7, 678 01 Blansko 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

ALUPRESSING - slévárna, s.r.o.
  • ALUPRESSING - slévárna, s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Pernicová
  • Telefon : +420 777 155 532
  • E-mail : pernicova@alupressing.cz
  • Adresa : Pražská 1602/7, 678 01 Blansko 1

Klíčová slova

pracovní

možnost

práce

dobu

zájem

rok

zkušební

roční

prostředí

vybudované