Popis*KO: Krčmářová Kateřina Mgr., e-mail: krcmarova@jinakops.cz. Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: krcmarova@jinakops.cz
Požadujeme:
- splnění kvalifikačních podmínek dle § 116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů
- respekt k dospělým lidem s mentálním postižením a k jejich schopnosti žít v běžném přirozeném prostředí
- zkušenost s prací s lidmi s mentálním znevýhodněním nebo duševním onemocněním
- spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, flexibilita, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC (Word, Excel, internet).
Pracoviště: Opava a okolí. Pracovní doba se odvíjí od potřeb podporovaných osob, v týmu je více pracovníků a ti se domlouvají podle svých časových možností. Práce na DPČ/DPP vhodná jako přivýdělek, např. pro rodiče na rodičovské dovolené, studenty, absolventy škol apod.
Náplň práce: podpora lidí s mentálním znevýhodněním nebo duševním onemocněním v jejich domácnostech a v běžném prostředí; plánování podpory společně s podporovaným člověkem (individuální plánování); spolupráce se sociálním pracovníkem, dalšími pracovníky v terénu a s blízkými osobami člověka, kterému poskytujeme podporu. Podpora se odehrává v oblasti hospodaření, starosti o domácnost, doprovody k lékaři apod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJINAK, o.p.s. - Opava, Zacpalova 379/27, Předměstí, 746 01 Opava 1 Mzda minimálně18960 Kč Mzda maximálně21650 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

JINAK, o.p.s.
  • JINAK, o.p.s.
  • Kontakt : Kateřina Krčmářová
  • E-mail : krcmarova@jinakops.cz
  • Adresa : JINAK, o.p.s. - Opava, Zacpalova 379/27, Předměstí, 746 01 Opava 1

Klíčová slova

mentálním

práce

běžném

plánování

znevýhodněním

duševním

podpora

domácnostech

onemocněním

lidí