PopisMÍSTO VÝKONU : Šafaříkova č.p. 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kociánová Eliška, e-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Typ úvazku: plný

Pracovní smlouva: na dobu určitou, s možností dalšího prodloužení

Nástup: od 1. 10. 2019 (případně dle domluvy)

Lokalita: Praha 2

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?
" Účtování přijatých tuzemských a zahraničních faktur (v systému Navision);
" účtování interních předpisů k dodavatelským smlouvám, ke smlouvám o poskytnutých darech a k autorským a licenčním smlouvám;
" vedení evidence srážkové daně týkající se autorských a licenčních smluv, včetně jejího odvedení a hlášení finančnímu úřadu;
" poradenství kolegyním a kolegům v oblasti náležitostí faktur, DPH a daňových dokladů;
" kontrola svěřených sald dodavatelů;
" podílení se na přípravě závěrky organizace.

CO BYCHOM POTŘEBOVALI MY OD VÁS?
" Ukončené středoškolské vzdělání, výhodou je ekonomické zaměření;
" znalost účetnictví a praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky;
" velmi dobrou znalost problematiky DPH u českých i zahraničních faktur;
" uživatelskou znalost běžného kancelářského softwaru (Word, Outlook, Excel);
" je třeba, abyste se dokázal/a domluvit anglicky;
" důležitá je také schopnost komunikovat s různými lidmi a řešit pestré situace;
" předpokládáme pečlivost a samostatnost.

A CO MŮŽETE ČEKAT VY OD NÁS?
" Nástupní plat v rozmezí 27.000,- až 30.000,- Kč/měsíc při plném úvazku podle Vašich předchozích zkušeností;
" neformální otevřené prostředí a práci s lidmi, kteří mají svou práci rádi;
" kanceláře v centru Prahy bez open spaců (5 min. chůze z I. P. Pavlova nebo Náměstí Míru);
" všichni zaměstnanci mají nárok na 25 dnů dovolené;
" pro malé děti našich zaměstnanců máme v budově vlastní dětský klub (pro děti od 2 let);
" možnosti školení a dalšího osobního rozvoje.

Zaujala Vás naše nabídka? Budeme se těšit na váš životopis! Pošlete nám ho společně s motivačním dopisem prostřednictvím tohoto formuláře: https://people-in-need-2.workable.com/jobs/1111031/candidates/new.

Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

Člověk v tísni, o.p.s.
  • Člověk v tísni, o.p.s.
  • Kontakt : Eliška Kociánová
  • E-mail : kariera@clovekvtisni.cz
  • Adresa : Šafaříkova 635/24, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Klíčová slova

děti

dph

zahraničních

práci

faktur

znalost

dětský

klub

lidmi

dalšího