PopisMísto výkonu práce: Lidl Hlinsko - Adámkova třída 1647
NÁPLŇ PRÁCE: Pro naši společnost Bohemia Marten Plus hledáme zaměstnance na pozici strážného.
POŽADAVKY: Certifikát strážného - lze doškolit, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost. Práce vhodná rovněž pro OZP. Odměny a příplatky za sobotu a neděli, za výkonnost osobní kvartální ohodnocení. Pracovní doba maximálně dle provozní doby prodejny Lidl.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle a to mezi 8:00 - 15:00 hodinou nebo na e-mailové adrese.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. II, Adámkova třída 1647, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • E-mail : nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. II, Adámkova třída 1647, 539 01 Hlinsko v Čechách 1

Klíčová slova

práce

místo

provozní

neděli

výkonnost

osobní

kvartální

ohodnocení

pracovní

doba