PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
základní obsluha PC a pokladny, uzavírání objednávek.

Požadujeme:
schopnost učit se novému sortimentu, samostatnost, řidičský průkaz sk. B výhodou.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Šárka Dufková:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: modis@cadra.cz,
- telefonicky v pracovních dnech od 7:00 do 15:00 hod. na čísle 777 584 112.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠárka Dufková-pracoviště, Svépomoc I 3305/36, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně17500 Kč Nastoupit od2020-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

Šárka Dufková
  • Šárka Dufková
  • Kontakt : Šárka Dufková
  • Adresa : Šárka Dufková-pracoviště, Svépomoc I 3305/36, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

osoby

pracovní

zasláním

výhodouzájemci

hlásit

kontaktní

paní

šárka

dufková

životopisu