PopisMÚ Plzeň Černice, se sídlem Veská 11, hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici Řidič traktoru na DPP, na zimní období listopad až březen 2020, případně dle dohody.
Pracovní náplň:
- zimní údržba: průtah a posyp komuníkací
Požadujeme:
- ŘP sk. T
- praxe v řízení, zkušenost s opravami zemědělské a nákladní techniky výhodou
- flexibilita, komunikativnost, samostatná pečlivá práce
- znalost místního území výhodou
Nabízíme: 180,-- Kč/hod + příplatky
Místo pracoviště: Městský obvod Plzeň 8
Kontakty:
Starostka MO 8: 702 222 832; 378 036 860
Místostarosta: 702 223 049
Tajemnice: 378 036 862
Možno i na dotaci. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad městského obvodu Plzeň 8 - Černice, Veská 139/11, Černice, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně180 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

Statutární město Plzeň
  • Statutární město Plzeň
  • Kontakt : Kontakt:
  • Telefon : +420 702 222 832;378 036 860
  • Adresa : Úřad městského obvodu Plzeň 8 - Černice, Veská 139/11, Černice, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

zimní

plzeňčernice

území

techniky

výhodou

flexibilita

komunikativnost

samostatná

pečlivá

práce