Popis OBSLUHA LAKOVACÍ LINKY
- Místo výkonu práce: Tovární 67, Skřivany u Nového Bydžova
- PP na dobu určitou (6.9.2019 - 31.3.2020)
- Stručný popis pozice: odpovídá za chod výrobní linky s cílem plnit požadovaný výkon, efektivitu a kvalitu výroby; seřizuje a provádí drobné opravy strojního zařízení
- Požadujeme: technické myšlení a manuální zručnost, aktivní přístup a samostatnost
- Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti; možnost profesního růstu; kolektivní smlouva s výhodami nad rámec Zákoníku práce; 5 týdnů dovolené; stravovací poukázka formou šeků; příspěvek na rekreaci, sport, kulturu a péči o zdraví; vlastní rekreační zařízení; sportovně společenské akce
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Vondráčková Jana Bc., tel.: 737 265 189, e-mail: jana.vondrackova@ardaghgroup.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěTovární 67, 503 52 Skřivany u Nového Bydžova Mzda minimálně24500 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Ardagh Metal Packaging Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Jana Vondráčková
  • Telefon : +420 737 265 189
  • E-mail : jana.vondrackova@ardaghgroup.com
  • Adresa : Tovární 67, 503 52 Skřivany u Nového Bydžova

Klíčová slova

linky

práce

pozice

obsluha

zákoníku

šeků

formou

poukázka

stravovací

dovolené