Popispracoviště Kroměříž
- Náplň práce: aaskladňování a vyskladňování zboží dle podkladů, příprava, manipulace a balení zboží, manipulace s VZV, aktivní účast na zajištění provozu skladu, udržování pořádku ve skladových prostorech, objednávání smluvních přepravních společností, inventury
- požadavky: nižší střední vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, praxe s manipulačním vozíkem, ŘP na vysokozdvižný vozík výhodou, dobrá manuální zručnost a fyzická zdatnost odpovídající profesi, organizační schopnosti, smysl pro systematičnost, vysoká míra spolehlivosti, pečlivosti a zodpovědnosti
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- benefity: mzda dle praxe a dovedností, smlouva na dobu neurčitou, další možnosti mimořádných odměn,stravenky v hodnotě 100 Kč
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

MORAVIA ŘETĚZY a.s.
  • MORAVIA ŘETĚZY a.s.
  • Kontakt : Jitka Vašinová
  • Telefon : +420 573 360 365
  • E-mail : prace@moravia-retezy.cz
  • Adresa : Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

dle

praxe

zboží

výhodou

manipulace

pečlivosti

benefity

dohody

ihned

možný