PopisPožadujeme:
SOU / SŠ vzdělání, praxi jako řidič nebo skladník - podmínkou,
řidičský průkaz sk. B, C + profesní průkaz - aktivní řidič.
Oprávnění na VZV, příjemné vystupování, přátelská povaha, loajalita, spolehlivost, samostatnost, dobrá fyzická zdatnost.

Pracovní náplň:
plní úkoly zadané vedoucím střediska, přijímá a vydává zboží ze skladu.
Připravuje závoz - kontroluje skutečný stav s dodacím listem.
Provádí inventuru ve skladu, balí zboží pro balíkovou a přepravní službu.
Pracuje s VZV v rámci vyskladnění zboží a rozvoz zboží zákazníkům.
Nakládka a vykládka technických plynů.

Nabídka společnosti:
Práce ve stabilní a zavedené obchodní české společnosti, s možností dlouhodobé vize a dalšího růstu.
Zaměstnanecké benefity: stravenky, 4 dny sick days, vitamínové balíčky.
Možnost odborného vzdělávání.
Firemní a životní jubilea.
Teambuildingové pravidelné akce.

Podrobnější informace k této pozici Vám poskytne: Jana Wollmannová, personální manažer, t.č.: 722 077 133, email: jana.wollmannova@artweld.cz nebo přímo na prodejně.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěARTWELD s.r.o. prodejna Kladno, Tuchoraz 2573, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

ARTWELD s.r.o.
  • ARTWELD s.r.o.
  • Kontakt : Jana Wollmannová
  • Telefon : +420 722 077 133
  • E-mail : jana.wollmannova@artweld.cz
  • Adresa : ARTWELD s.r.o. prodejna Kladno, Tuchoraz 2573, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

zboží

průkaz

vzv

požadujeme sou

společnosti

benefity

růstu zaměstnanecké

dalšího

vize

dlouhodobé