PopisA11 z:9/9/2019
Náplň práce:
- zodpovědnost za správný chod skladu, evidenci skladových zásob, správné vyskladnění/naskladnění zboží
- zodpovědnost za podřízené.
Požadujeme:
- znalost práce PC.
Výhodou:
- znalost skladového hospodářství a průkaz na VZV (potravinářský průkaz možnost vyřídit při vstupní prohlídce).
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT (JEN PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ). ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE E-MAILEM. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPříborská 818, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

EKOMILK a.s.
  • EKOMILK a.s.
  • Kontakt : Yvona Kosellková
  • Telefon : +420 604 206 339(PO-PÁ10:00-14:00hod.)
  • E-mail : kancelar@ekomilk.cz
  • Adresa : Příborská 818, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

průkaz

zodpovědnost

znalost

a11z992019 náplň

zasílejte

životopisy

domluvě

telefonické

předchozí

nenavštěvovat