PopisA16 a:7/5/2019
Pracovní doba 07,00-15,30 hod.
Pracovní náplň:
- práce na stroji, který vydává lehké plasty, ty se dále balí do krabic (nejedná se o fyzicky náročnou práci)
Požadujeme:
- podmínkou praxe ve výrobě
- minimálně výuční list (technického, strojního zaměření).
Nabízíme:
- nástupní plat 15.000,- Kč + až 50%ní výkonem orientované prémie, nástup možný ihned.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. malcher@europrofil.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROPROFIL, spol. s r.o. [3], Slezská 3236, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-05-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

EUROPROFIL, spol. s r.o.
  • EUROPROFIL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Richard Malcher
  • Telefon : +420 739 446 805
  • E-mail : Malcher@europrofil.cz
  • Adresa : EUROPROFIL, spol. s r.o. [3], Slezská 3236, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a16a752019pracovní

orientované

strojního

zaměřenínabízíme

nástupní

plat

50ní

výkonem

prémie

list