PopisA16 z:10/9/2019
KDO JSME:
- Jsme česká rodinná firma s více než 25ti letou tradicí
- Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové podlahové systémy, PVC podlahy Fortelock a střešní krytinu Ekoternit
- Prodáváme do 24 zemí Evropy, vyvážíme i na jiné kontinenty
- Naším cílem je spokojený zákazník, proto vedle standardizovaných produktů připravujeme i specializovaná řešení.
- Inspirujeme zákazníky technickými inovacemi, poskytujeme konzultace a poradenství
- Klademe důraz na ekologii a především filantropii, nezištně podporujeme nespočet organizací v našem regionu
- Rosteme nejen v počtu zákazníků, ale i v počtu zaměstnanců. Hledáme proto novou kolegyni / kolegu na pozici Referenti - poradci Zákaznického centra
CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- Komplexní zpracování objednávek především našich německy mluvících zákazníků
- Podpora a péče o zákazníky - denní komunikace telefonicky, e-mailem
- Aktivní kontakt s obchodními zástupci, distributory a dopravci
- Zjišťování zpětné vazby a spokojenosti s produkty (na českém a slovenském trhu)
- Odborné poradenství a podpora klientům na zákaznické lince v souvislosti s jejich poptávkami/objednávkami (na českém a slovenském trhu)
- Administrativa - tvorba dodacích a přepravních listů a dalších dokumentů spojených s expedicí, vystavování faktur.
POŽADUJEME:
- Aktivní znalost německého jazyka
- Zralou osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi, asertivním a nekonfliktním jednáním, zákaznickým přístupem, chutí učit se nové věci
- Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, týmovost, loajalitu, bezúhonnost
- Oceníme zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory zákazníkům nebo obchodnímu týmu.
NABÍZÍME:
- Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu)
- Roční bonusy
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Avogado - právník kdykoli po ruce k soukromým účelům
- Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu)
- Oporu při konzultacích v případě potřeby
- Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring
- Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
- Kávu, čaj, nápoje a drobné občerstvení k dispozici po celý den.
- Zajímavou práci v české stabilní firmě, nadstandardní mzdové ohodnocení, zvláštní prémie při dosažení měřitelných cílů a jiné výhody.
KONTAKT E-MAILEM VIZ VÝŠE.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKirilovova 812, 739 21 Paskov Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Fortemix, s.r.o.
  • Fortemix, s.r.o.
  • Kontakt : Renáta Keková
  • E-mail : kekova@trymat.cz
  • Adresa : Kirilovova 812, 739 21 Paskov

Klíčová slova

slovenském

akce

aktivní

počtu

nejen

zákazníky

především

trhu

českém

podpora