PopisNáplň práce: péče o stávající zákazníky, navazování nových obchodních vztahů.
Požadavky:
- komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, důslednost,
- ŘP skup. B
- praxe v obchodní činnosti a znalost JČ regionu výhodou
- životopis
Pracovní doba: od 7:00 do 15:30 hod.
Nabídka:
- jednosměnný provoz PO až PÁ dohodou.
- služební vozidlo i pro soukromé použití, příspěvek na životní pojištění, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
- mzda: 20 000 Kč/měsíc – závislá na výsledcích
- nástup možný ihned.
První kontakt: p. Polanský Roman, 736 521 151, polansky@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. Velkoobchod potravin, Mírová 146, 398 11 Protivín Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Roman Polanský
  • Telefon : +420 736 521 151
  • E-mail : polansky@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. Velkoobchod potravin, Mírová 146, 398 11 Protivín

Klíčová slova

mzda

služební

měsíci

použití

příspěvek

životní

pojištění

mobilní

telefon

zvýhodněné