PopisNáplň práce:
vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky, plánování a realizace obchodních schůzek
Požadavky:
orientaci na výsledek, motivaci k dosahování úspěchu; samostatné řízení činností, orientaci na zákazníka; výborné komunikační a prezentační schopnosti; organizační a prodejní dovednosti;
znalost práce na PC; aktivní řidičské oprávnění sk. B, ochotu cestovat v rámci Plzeňského kraje, případně Středočeského kraje, hlavního města Prahy a kraje Vysočina;
samostatnost, zodpovědnost, důslednost, systematičnost, flexibilitu, loajalitu ke společnosti, pozitivní přístup k zákazníkům, spolehlivost, schopnost pracovat v kolektivu;
pracovní poměr: doba určitá na 1 rok s možností změny na dobu neurčitou
Zaměstnanecké výhody:
platové podmínky podle rok od roku se zvyšujících platných mzdových tarifů, zajímavou práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pružná pracovní doba, týden dovolené navíc, firemní vůz k soukromému použití, notebook, mobilní telefon včetně datových služeb, dotované stravování, odměna při pracovních výročích a mnoho dalších příplatků a odměn.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěP L E A S a.s., Plzeňský kraj, Plzeňský kraj Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-11T03:42:56

Společnost

P L E A S a.s.
  • P L E A S a.s.
  • Kontakt : Dagmar Heřmánková
  • Telefon : +420 569 463 304,569 463 215(07.00-14.30hod.)
  • E-mail : dagmar.hermankova@pleas.cz
  • Adresa : P L E A S a.s., Plzeňský kraj, Plzeňský kraj

Klíčová slova

kraje

obchodních

společnosti

doba

rok

náplň

roku

stabilní

práci

zajímavou