PopisSpolečnost MK Set s.r.o., zabývající se kusovou strojírenskou výrobou hledá do týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovník ve výrobě. Společnost sídlí v areálu Jitex Písek.

Pracovní náplň:
- Správa skladu materiálu
- Dělení materiálu na pile
- Příprava materiálu, nástrojů pro obráběcí stroje a jiné přípravné činnosti
- Dokončovací operace - srážení hran, odjehlování otvorů, závitování, atd.
Po zaučení práce na konvenčních strojích - frézka, soustruh, bruska, vrtačka.
Možnost postupu na pozici obsluha CNC obráběcích strojů.
Vzhledem k zakázkovému typu výroby se jedná o zajímavou práci, kdy každý den přichází nové výzvy a je pořád čemu se učit.

Pracovní doba:
Po - Čt 6:00 - 14:45, Pá 6:00 - 12:00 (nebo odpolední směna)

Požadujeme:
- Praxi ve strojírenství
- Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- Min. absolvované vzdělání - odborné učiliště

Nabízíme:
- Nástupní mzdu od 17000Kč do 22000Kč (dle schopností uchazeče)
- Dovolená navíc
- Penzijní připojištění stabilních zaměstnanců
- Školení v oboru
- Stravenky

Kontakt: p. Antonín Solfronk, tel.: 728513393, e-mail: antonin.solfronk@mkset.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMK SET s.r.o. - pracoviště Písek, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

MK SET s.r.o.
  • MK SET s.r.o.
  • Kontakt : Antonín Solfronk
  • Telefon : +420 728 513 393
  • Adresa : MK SET s.r.o. - pracoviště Písek, U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

společnost

pozici

materiálu

typu

odpolední

min

provozu

dvousměnném

pracovat

ochotu