Popispracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: vedení sportovních zájmových útvarů (např. gymnastika), organizace a řízení letních táborů, organizace příležitostných akcí pro veřejnost, organizace sportovních turnajů, vedení pedagogické dokumentace
- SŠ/VŠ pedagogické vzdělání nebo kurz pedagoga volného času, spolehlivost, kladný vztah k dětem a sportu, samostatné rozhodování pro sestavení náplně kroužků, znalost práce na PC, pedagogická praxe a zkušenost s vedením kroužků, táborů a ŘP sk. B výhodou, pracovní doba: Po - Pá, příležitostně víkendy, PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- benefity: Stravenky, dodatková dovolená, mzda: 9. platová třída, v závislosti na započitatelné praxi
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: svcvcelin@centrum.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKroužky 609, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1 Mzda minimálně27300 Kč Mzda maximálně31520 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace
  • Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Marie Hřavová
  • Telefon : +420 731 403 998
  • E-mail : svcvcelin@centrum.cz
  • Adresa : Kroužky 609, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Klíčová slova

organizace

pedagogické

kroužků

práce

vedení

sportovních

rok

dodatková

stravenky

benefity