PopisNáplň práce: pomocné pekařské práce.
Požadavky: pracovitost.
Nabídka:
- dvousměnný provoz 6:00 - 14:00, 22:00-6:00 hod.
- šikovné, nezaučené zaškolíme!
- příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
- nástup možný ihned.
První kontakt: pí. Kolesová Eva, 778 486 428, pekarna@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna, cukrárna KLAS, Jiráskova 112, 398 11 Protivín Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Eva Kolesová
  • Telefon : +420 778 486 428
  • E-mail : pekarna@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna, cukrárna KLAS, Jiráskova 112, 398 11 Protivín

Klíčová slova

náplň

tarify

domluvit

návštěvou

osobní

pekarnapolanskychcz

eva

kolesová

kontakt

ihned první