PopisNáplň práce: prodej pečiva a zákusků, obsluha zákazníků.
Požadavky: samostatnost, spolehlivost.
Nabídka:
- pracovní doba turnusová (krátký/ dlouhý týden), pouze denní provoz 7:00 - 19:00 hod.
- šikovné, nevyučené zaškolíme!
- příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
- náborový příspěvek 10 000 Kč
- nástup možný ihned.
První kontakt: pí. Veronika Tobolková, 736 521 186, mozart1@polanskych.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVIT SCHŮZKU. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěPOLANSKÝCH, s.r.o. cukrárna - kavárna Mozart, Čechova 448/2, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-12T03:07:57

Společnost

POLANSKÝCH, s.r.o.
  • POLANSKÝCH, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Tobolková
  • Telefon : +420 736 521 186
  • E-mail : mozart1@polanskych.cz
  • Adresa : POLANSKÝCH, s.r.o. cukrárna - kavárna Mozart, Čechova 448/2, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

příspěvek

nástup

zvýhodněné

tarify

rodinné

příslušníky

mzda

měsíci

náborový